Kurzy

V MS Kurzy se specializujeme na poskytování rozmanitých vzdělávacích programů, které jsou specificky navrženy pro potřeby moderní dentální praxe.

Každý typ kurzu je pečlivě připraven, aby odpovídal konkrétním potřebám a cílům našich studentů – od těch, kteří teprve začínají svou kariéru, až po zkušené profesionály, kteří se snaží zůstat v čele svého oboru, ať už je to dentální hygiena, zubní instrumentářka, zubní lékař nebo sestra. Přidejte se k nám a obohaťte svůj profesní život o důležité znalosti a dovednosti, které vás posunou vpřed.

Naši studenti mohou vybírat z následujících typů kurzů:

webinare

Webináře

Interaktivní online přednášky, kde se můžete ponořit do nejnovějších poznatků a debatovat s odborníky z pohodlí vašeho domova.

kurzy

Kurzy

Komplexní vzdělávací programy, které pokrývají široké spektrum dovedností od základních až po pokročilé techniky, s praktickými cvičeními a přímou zpětnou vazbou.

workshopy

Workshopy

Intenzivní praktické tréninky, kde se pod vedením zkušených lektorů naučíte nové procedury a techniky přímo na modelech nebo simulátorech.

konference

Konference

Setkání s komunitou odborníků, kde se sdílejí inovace, výzkumné poznatky a nejlepší praxe v oboru v reálném čase.

Pro koho jsou kurzy určené?

Sestřičky

Nabízíme širokou škálu kurzů navržených speciálně pro sestřičky v dentálním sektoru. Zahrnují základní i pokročilé dovednosti v péči o pacienty, asistenci v ordinaci,  správu dentálních nástrojů a mnoho dalších. Tyto kurzy zvyšují kvalifikaci a jistotu v každodenní praxi.

Dentální hygienistky

Naše specializované kurzy pro dentální hygienistky se zaměřují na prevenci, diagnostiku a léčbu orálních onemocnění. Kromě teoretického základu poskytují praktické zkušenosti s nejmodernějšími technikami čištění, fluoridace a vzdělávání pacientů,
aby mohli poskytovat nejlepší možnou péči.

workshopy

Lékaři

Naším cílem je poskytnout lékařům přístup k nejnovějším metodám a inovacím v oblasti stomatologie. Naše kurzy zahrnují pokročilou diagnostiku, terapeutické postupy a chirurgické techniky,
které zlepšují klinickou praxi a pacientskou péči.

konference

Studenti

Pro studenty stomatologie a příbuzných oborů máme kurzy, které pokrývají základy stomatologie až po nejnovější trendy v dentálních technologiích. Tyto kurzy pomáhají studentům upevnit teoretické znalosti a rozvíjet praktické dovednosti
potřebné pro úspěšnou akademickou a profesní budoucnost.

Aktuální kurzy

vnouckova ctverec3
Dokumentace v zubní ordinaci AKTUALITY 2024, pod vedením Mgr. Jitky Vnoučkové - JIŽ PROBĚHLÝ KURZ
58/20.