Řešení diskolorací skloviny v kompetencích dentální hygienistky s Alenou Tihanovou

• Teoreticko - praktický kurz
  • Dentální hygienistky

Kdy a kde?
Datum: Čtvrtek 21. listopadu 2024
Čas: 9:00 do 16:00 hod.
Místo: Prostory MS Dental Kurzy, 4. patro, Karlovo nám. 292/15, Praha 2

Alena Tihanová, DiS.

Varianta:
Dostupnost: Volná místa
tihanova

Detailní popis produktu

O kurzu

Hvězdná lektorka a především uznávaná dentální hygienistka Alena Tihanová, DiS. vás provede tématem, na které je ze strany odborné komunity často dotazována. Přijďte na kazuisticky koncipovaný odborný seminář, který obohatí vaše znalosti a dovednosti a posune vás ve vašem oboru zase o něco dál.

Alena Tihanová, DiS. se vedle své dlouholeté odborné praxe od roku 2017 aktivně věnuje také mimoškolní lektorské, přednáškové a publikační činnosti. Její bohaté zkušenosti a hluboké znalosti z ní činí ideálního průvodce pro tento seminář. Připravte se na inspirativní a praktické setkání, které vám poskytne cenné poznatky a nové perspektivy.

Program kurzu

04-obr

9:00 - 10:00 / Úvod do problematiky, fyziopatologie skloviny v kostce

10:15 - 12:00 / Etiologie a diferenciální diagnostika diskolorací skloviny v ordinaci dentální hygienistky
Vývojové vady, vnější pigmentace, vnitřní pigmentace, chemické i mechanické poškození skloviny, efektivní a šetrné ošetření, nástrojové, přístrojové a materiálové vybavení ordinace dentální hygienistky.

12:00 - 13:00 / Oběd

01-obr

13:00 - 15:00 / Kazuistiky
Metodika práce vybraných diskolorovaných zubů, příprava na bělení, bělení.

15:00 - 16:00 / Prostor pro odbornou diskuzi a sdílení zkušeností

Organizační informace

Přihláška a informace

➡️ Přihlaste se nyní a získejte přístup k informacím a dovednostem, které vás posunou na další úroveň v péči o ústní zdraví!

Informace k platbě kurzovného získáte na uvedených kontaktech:

Kontakt:
Mgr. Petra Vorlová
E-mail: info@msdentalkurzy.cz

Prostory MS Dental Kurzy, 4. patro, Karlovo nám. 292/15, Praha 2

3 290 Kč včetně DPH.
V ceně je zahrnuta účast na teoretické části i praktickém workshopu
vč. materiálů a občerstvení po dobu trvání akce.

Platba kurzovného je možná online platební kartou nebo bankovním převodem.

Lektor

tihanova-ctverec

Alena Tihanová, DiS.

Účastnila se například Podzimního sněmu a Odborné konference ADH ČR v roce 2023 s aktivní účastí, stejně tak na Mezioborových dnech OSPDL ČLS JEP.

Další kurzy lektora